+48 735 585 409 kontakt@martindoe.pl

O nas

Naprawy. Konserwacja. Serwis. Od 1900

Jan Nowak

Właścicel

 „Warsztat prowadzę odkąd skończyłem technikum mechaniczne, jest to moja pasja i sposób na życie.
Odkąd pamiętam, auta to był mój konik, dlatego wybór tej ścieżki kariery od początku wydawał mi się naturalny.
Dziś, po tylu latach na rynku, z dumą mogę stwierdzić, że wybór był dobry. Ja sam stale się rozwijam, aby zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę.”

Zapewnienie eksperckiej obsługi przez ponad 20 lat

Nasz Historia

Warsztat został założony w 1990 roku. Zaczynaliśmy jako mały zakład specjalizujący się w naprawach mechanicznych, od tamtej pory sporo się rozwinęliśmy. W 1993 powiększyliśmy warsztat od dodatkowe pomieszczenie i zatrudniliśmy drugiego pracownika do pomocy, wtedy była to dość ryzykowna decyzja, na szczęście okazała się słuszną. W 1999 roku postanowiliśmy poszerzyć działalność o usługi blacharskie a niedługo później o wulkanizację, z której obecnie słyniemy.

Nasz Serwis

Obecnie nasz serwis prosperuje świetnie. Dysponujemy trzema stanowiskami do napraw mechanicznych, hala do malowania oraz czterema stanowiskami do wulkanizacji. Zatrudniamy 5 mechaników, dwóch lakierników i trzy osoby do obsługi klienta, dzięki czemu prace w naszym serwisie idą sprawnie i szybko.

Mechanika pojazdowa

Blacharstwo i lakiernictwo

Wulkanizacja

Nasi Eksperci

Nasz serwis tworzy aż 10 osób, jednak tylko 3 są całkowicie odpowiedzialne za to, co się u nas dzieje. 

Jan Nowak

Właścicel

Martin Doe

Głowny Mechanik

Jan Kowalski

Ekspert 

Zadowoloeni Klienci

Super warsztat, ludzie z powołaniem i odpowiednią wiedzą. Mało kto potrafił zająć się moją hybrydą, tutaj się to udało, wszystko działa, jak trzeba. Na pewno w przyszłości będę wracał tylko tutaj.

Jan Kwiatkowski

„Wspaniała robota, po wypadku moje auto wyglądało strasznie, sporo wgnieceń, w naprawdę trudnych miejscach. Panowie z warsztatu wszystko pięknie wyprostowali, pomalowali i po wypadku nie ma śladu. Bardzo dziękuję.

Julia Tworek

Full Serwis

Satysfakcja Gwarantowana

Zadzwoń dzisiaj

+48 735 585 409

or